ХОДОВО КОЛЕЛО СВОБОДНО ПНЕВМАТИЧНО BS ROLLEN C90.402
Code: 447333
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 400.00 мм
- PAYLOAD : 300.00 kg
Shipping:
| Brand | BS ROLLEN |
| MODEL | C90.402 |
| DIAMETER MM | 400.00 мм |
| PAYLOAD | 300.00 kg |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | С ОТВОР |
| PRODUCT WEIGHT | 2.340 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДИАМЕТЪР НА ОСТА 20 MM |
| EAN | 4021885004927 |
No documents were found for this product

English 












