ХОДОВО КОЛЕЛО СВОБОДНО BS ROLLEN B40.200
Code: 447332
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 200.00 мм
- PAYLOAD : 200.00 kg
Shipping:
| Brand | BS ROLLEN |
| MODEL | B40.200 |
| DIAMETER MM | 200.00 мм |
| PAYLOAD | 200.00 kg |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | С ОТВОР |
| PRODUCT WEIGHT | 1.180 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ДИАМЕТЪР НА ОСТА 20 MM |
| EAN | 4021885006655 |
No documents were found for this product

English 












