ХОДОВО КОЛЕЛО СТАЦИОНАРНО BS ROLLEN L410.B55.201
Code: 447325
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 200.00 мм
- HEIGHT : 235.00 мм
- PAYLOAD : 205.00 kg
Shipping:
| Brand | BS ROLLEN |
| MODEL | L410.B55.201 |
| DIAMETER MM | 200.00 мм |
| HEIGHT | 235.00 мм |
| PAYLOAD | 205.00 kg |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 2.840 kg |
| EAN | 4021885058289 |
No documents were found for this product

English 












