ХОДОВО КОЛЕЛО СТАЦИОНАРНО BS ROLLEN L410.B55.126
Code: 447323
In stock
Short Description
- DIAMETER MM : 125.00 мм
- HEIGHT : 155.00 мм
- PAYLOAD : 100.00 kg
Shipping:
| Brand | BS ROLLEN |
| MODEL | L410.B55.126 |
| DIAMETER MM | 125.00 мм |
| HEIGHT | 155.00 мм |
| PAYLOAD | 100.00 kg |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | ПОЦИНКОВАНА |
| WITH BRAKE | No |
| STEM TYPE | ПЛАНКА |
| PRODUCT WEIGHT | 1.020 kg |
| EAN | 4021885058265 |
No documents were found for this product

English 












