МЕБЕЛНА ДРЪЖКА САТЕН 64 ММ СЕРЖАНИ 204
Code: 461835
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- LENGTH : 87.00 мм
- SCREW SPACING : 64 мм
- COLOUR : САТЕН
Shipping:
| Brand | СЕРЖАНИ |
| MODEL | 204 |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| LENGTH | 87.00 мм |
| MATERIAL | МЕСИНГ |
| SCREW SPACING | 64 мм |
| COVERING | САТЕН |
| COLOUR | САТЕН |
| PRODUCT WEIGHT | 0.030 kg |
| EAN | 3800150020432 |
No documents were found for this product

English 














