МЕБЕЛНА ДРЪЖКА КАНТ ЗА ПЛЪЗГАЩИ ВРАТИ X-IT AL D1/F
Code: 460169
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 18.00 мм
- HEIGHT : 43.00 мм
- LENGTH : 2600.00 мм
- SCREW SPACING : 2600 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | AL D1/F |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 18.00 мм |
| HEIGHT | 43.00 мм |
| LENGTH | 2600.00 мм |
| MATERIAL | алуминий |
| SCREW SPACING | 2600 мм |
| COVERING | АЛУМИНИЙ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.730 kg |
| EAN | 3800157702270 |
No documents were found for this product

English 











