МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ ПОЛИРАН 128 ММ HAEFELE
Code: 461228
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 12.00 мм
- HEIGHT : 35.00 мм
- LENGTH : 168.00 мм
- SCREW SPACING : 128 мм
- COLOUR : ХРОМ ПОЛИРАН
Shipping:
| Brand | HAEFELE |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 12.00 мм |
| HEIGHT | 35.00 мм |
| LENGTH | 168.00 мм |
| SCREW SPACING | 128 мм |
| COLOUR | ХРОМ ПОЛИРАН |
| EAN | 4015643440997 |
No documents were found for this product

English 














