МЕБЕЛНА ДРЪЖКА ХРОМ МАТ 96 ММ X-IT 5007
Code: 459943
In stock
Short Description
- TYPE : ДРЪЖКА
- WIDTH : 8.00 мм
- HEIGHT : 21.50 мм
- LENGTH : 119.50 мм
- SCREW SPACING : 96 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 5007 |
| TYPE | ДРЪЖКА |
| WIDTH | 8.00 мм |
| HEIGHT | 21.50 мм |
| LENGTH | 119.50 мм |
| SCREW SPACING | 96 мм |
| COVERING | ХРОМ МАТ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.016 kg |
| EAN | 3800157700009 |
No documents were found for this product

English 















