ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC RIHANNA
Code: 225787
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- COLOUR : СИВ МАТ/ДЪРВЕСЕН
- WIDTH BOTTOM PART : 60.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 56.50 см
- DEPTH BOTTOM PART : 46.00 см
- SOFT CLOSE
See credit plans
from11.59 €
/
22.67лв.
Interest, fees and APR

10х30.68€
/
10х60.00лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | RIHANNA |
| MATERIAL | PVC С МЕЛАМИН |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | СИВ МАТ/ДЪРВЕСЕН |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 56.50 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 46.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354268618 |
No documents were found for this product

English 























