ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC ОРЕН
Code: 234441
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ/ДЪРВЕСЕН
- WIDTH BOTTOM PART : 60.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 52.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 46.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from5.99 €
/
11.72лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | ОРЕН |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ/ДЪРВЕСЕН |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 52.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 46.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 120 MONTHS |
| EAN | 6988354272950 |
No documents were found for this product

English 























