ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC ELORIA 7056LG
Code: 247541
Short Description
- COLOUR : СВЕТЛО ЗЕЛЕН
- WIDTH BOTTOM PART : 71.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 66.50 см
- DEPTH BOTTOM PART : 45.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
Per customer request
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | ELORIA 7056LG |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | СВЕТЛО ЗЕЛЕН |
| WIDTH BOTTOM PART | 71.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 66.50 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 45.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 120 MONTHS |
| EAN | 6988354281631 |
No documents were found for this product

English 





























