ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК INTER CERAMIC 7955
Code: 138446





The offer is valid from 27.05.2026 until 17.06.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 80.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 56.50 см
- DEPTH BOTTOM PART : 46.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from9.07 €
/
17.74лв.
Interest, fees and APR

10х24.00€
/
10х46.94лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 7955 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 80.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 56.50 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 46.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354242212 |
No documents were found for this product

English 
























