ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК IDEALSTANDARD EUROVIT
Code: 225130
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH BOTTOM PART : 70.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 55.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 44.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from10.91 €
/
21.34лв.
Interest, fees and APR

10х28.89€
/
10х56.50лв.
| Brand | IDEALSTANDARD |
| MODEL | EUROVIT |
| MATERIAL | MDF |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 70.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 55.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 44.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY SANITARY | 24 МЕСЕЦА |
No documents were found for this product

English 























