ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ТИНА ВИСОТА
Code: 144431
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 42.00 см
- HEIGHT TOPPING : 70.00 см
- DEPTH TOPPING : 22.00 см
- LIGHT OF THE MIRROR
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from6.95 €
/
13.59лв.
Interest, fees and APR

10х18.40€
/
10х35.99лв.
| Brand | ВИСОТА |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 42.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING | 22.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | Yes |
| SOFT CLOSE | Yes |
| TYPE OF OPERATION | ДЯСНО |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800224042858 |
No documents were found for this product

English 





























