ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО INTER CERAMIC
Code: 245322






The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : ДЪРВЕСЕН
- WIDTH TOPPING : 60.00 см
- HEIGHT TOPPING : 65.20 см
- DEPTH TOPPING : 12.00 см
- LIGHT OF THE MIRROR
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from4.16 €
/
8.14лв.
Interest, fees and APR

10х11.00€
/
10х21.51лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| COLOUR | ДЪРВЕСЕН |
| WIDTH TOPPING | 60.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 65.20 см |
| DEPTH TOPPING | 12.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | Yes |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354280917 |
No documents were found for this product

English 




























