ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО INTER CERAMIC СИНАЯ
Code: 499116
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 80.00 см
- HEIGHT TOPPING : 70.00 см
- DEPTH TOPPING : 13.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from6.18 €
/
12.09лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | СИНАЯ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 80.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING | 13.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| EAN | 6948354200414 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
557.10 € / 1089.59 лв. 
English 
























