ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ГЕРА ЦВЕТИ 50
Code: 234673
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 50.00 см
- HEIGHT TOPPING : 60.00 см
- DEPTH TOPPING : 14.50 см
- LIGHT OF THE MIRROR
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from5.79 €
/
11.32лв.
Interest, fees and APR

10х15.33€
/
10х29.98лв.
| Brand | ГЕРА |
| MODEL | ЦВЕТИ 50 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 50.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 60.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | Yes |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY SANITARY | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800223848390 |
No documents were found for this product

English 


























