ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО ГЕРА ФЛОРАНС 60
Code: 235715
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 60.00 см
- HEIGHT TOPPING : 70.00 см
- DEPTH TOPPING : 15.00 см
- LIGHT OF THE MIRROR
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from5.60 €
/
10.95лв.
Interest, fees and APR

10х14.83€
/
10х29.00лв.
| Brand | ГЕРА |
| MODEL | ФЛОРАНС 60 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 60.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING | 15.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | Yes |
| SOFT CLOSE | Yes |
| EAN | 3800223848741 |
No documents were found for this product

English 



























