ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО FORMA VITA 49-80/3
Code: 225853



The offer is valid from 27.05.2026 until 17.06.2026
In stock
Short Description
- WIDTH TOPPING : 75.00 см
- HEIGHT TOPPING : 75.00 см
- DEPTH TOPPING : 13.00 см
- LIGHT OF THE MIRROR
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from3.51 €
/
6.86лв.
| Brand | FORMA VITA |
| MODEL | 49-80/3 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| WIDTH TOPPING | 75.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 75.00 см |
| DEPTH TOPPING | 13.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | Yes |
| SOFT CLOSE | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЕНЗОРНА LED СВЕТЛИНА |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800136143063 |
No documents were found for this product

English 






















