ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО FORMA VITA 15-60/3
Code: 225849
In stock
Short Description
- COLOUR : ЧЕРЕН
- WIDTH TOPPING : 55.00 см
- HEIGHT TOPPING : 70.00 см
- DEPTH TOPPING : 13.00 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from2.95 €
/
5.77лв.
| Brand | FORMA VITA |
| MODEL | 15-60/3 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WIDTH TOPPING | 55.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING | 13.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800136143025 |
No documents were found for this product

English 























