КОМПЛЕКТ МЕБЕЛ ЗА БАНЯ SANOTECHNIK AF070
Code: 226712




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : БЕЖОВ
- LIGHT OF THE MIRROR
- WIDTH TOPPING : 56.70 см
- HEIGHT TOPPING : 70.00 см
- DEPTH TOPPING : 12.00 см
Shipping:
See credit plans
from7.01 €
/
13.71лв.
Interest, fees and APR

10х18.54€
/
10х36.26лв.
Price: 285.30 €185.44 € / 362.69 лв.
Save: 35 %
| Brand | SANOTECHNIK |
| MODEL | AF070 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | КОМПЛЕКТ МЕБЕЛ ЗА БАНЯ |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| LIGHT OF THE MIRROR | Yes |
| WIDTH TOPPING | 56.70 см |
| HEIGHT TOPPING | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING | 12.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 9002827055462 |
No documents were found for this product

English 


























