КОМПЛЕКТ МЕБЕЛ ЗА БАНЯ SANOTECHNIK AF060
Code: 226705





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR : СИВ
- LIGHT OF THE MIRROR : LED
- SOFT CLOSE
- WIDTH TOPPING : 56.70 см
- HEIGHT TOPPING : 70.00 см
- DEPTH TOPPING : 12.00 см
- WIDTH BOTTOM PART : 60.00 см
- HEIGHT BOTTOM PART : 45.00 см
- DEPTH BOTTOM PART : 47.00 см
Shipping:
See credit plans
from6.72 €
/
13.14лв.
Interest, fees and APR

10х17.79€
/
10х34.79лв.
Price: 254.11 €177.87 € / 347.88 лв.
Save: 30 %
| Brand | SANOTECHNIK |
| MODEL | AF060 |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | КОМПЛЕКТ МЕБЕЛ ЗА БАНЯ |
| COLOUR | СИВ |
| LIGHT OF THE MIRROR | LED |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WIDTH TOPPING | 56.70 см |
| HEIGHT TOPPING | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING | 12.00 см |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 47.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 9002827055455 |
No documents were found for this product

English 



























