КОЛОНА ЗА БАНЯ VICARD МОНТЕРЕЙ
Code: 132729
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ С ДЪРВО
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from6.37 €
/
12.46лв.
| Brand | VICARD |
| MODEL | МОНТЕРЕЙ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| COLOUR | БЯЛ С ДЪРВО |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| WIDTH TALLBOY | 30.00 см |
| HEIGHT TALLBOY | 120.00 см |
| DEPTH TALLBOY | 20.00 см |
| EAN | 3800143610879 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
685.00 € / 1339.74 лв. 
English 




























