ЪГЛОВ ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО INTER CERAMIC СИДНИ
Code: 128985
In stock
Short Description
- COLOUR : БЯЛ
- WIDTH TOPPING : 28.80 см
- HEIGHT TOPPING : 80.00 см
- DEPTH TOPPING : 28.80 см
- SOFT CLOSE
Shipping:
See credit plans
from4.25 €
/
8.31лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | СИДНИ |
| MATERIAL | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 28.80 см |
| HEIGHT TOPPING | 80.00 см |
| DEPTH TOPPING | 28.80 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354244308 |
No documents were found for this product
Frequently Bought Together
Total price:
286.20 € / 559.76 лв. 
English 


























