ПЛАСТМАСОВИ ЪГЛИ 8 БРОЯ HAEFELE
Code: 461412
In stock
Short Description
- TYPE : ЗА СНАЖДАНЕ
- WIDTH : 44.00 мм
- HEIGHT : 21.00 мм
- LENGTH : 21.00 мм
Shipping:
| Brand | HAEFELE |
| TYPE | ЗА СНАЖДАНЕ |
| WIDTH | 44.00 мм |
| HEIGHT | 21.00 мм |
| LENGTH | 21.00 мм |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | КАФЯВ |
| EAN | 4000934204372 |
No documents were found for this product

English 












