КАПАЧКА ЗА БЮРО 60 ММ HAEFELE
Code: 461438
In stock
Short Description
- TYPE : ДРУГ ОБКОВ
- WIDTH : 60.00 мм
- HEIGHT : 22.00 мм
- LENGTH : 60.00 мм
Shipping:
| Brand | HAEFELE |
| TYPE | ДРУГ ОБКОВ |
| WIDTH | 60.00 мм |
| HEIGHT | 22.00 мм |
| LENGTH | 60.00 мм |
| MATERIAL | PVC |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 4000934614270 |
No documents were found for this product

English 












