БРАВА МЕБЕЛНА X-IT 407
Code: 460092
In stock
Short Description
- TYPE : МЕБЕЛНА БРАВА
- WIDTH : 44.00 мм
- HEIGHT : 56.00 мм
- LENGTH : 56.00 мм
- FOR GLASS THICKNESS : 10 мм
Shipping:
| Brand | X-IT |
| MODEL | 407 |
| TYPE | МЕБЕЛНА БРАВА |
| WIDTH | 44.00 мм |
| HEIGHT | 56.00 мм |
| LENGTH | 56.00 мм |
| MATERIAL | алуминий |
| COVERING | ХРОМ |
| PRODUCT WEIGHT | 0.081 kg |
| FOR GLASS THICKNESS | 10 мм |
| EAN | 3800157701495 |
No documents were found for this product

English 
















