ТОП МАТРАК PARADISE ALOE FRESH 160X200 СМ.
Code: 237899
Short Description
- MATERIAL : ПРОФИЛИРАНА ЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 160.00 см
- THICKNESS : 5.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | PARADISE |
| MODEL | ALOE FRESH 160X200 СМ. |
| TYPE | ТОП МАТРАК |
| MATERIAL | ПРОФИЛИРАНА ЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 160.00 см |
| THICKNESS | 5.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТЕКСТИЛ ОБОГАТЕН С АЛОЕ ВЕРА |
| EAN | 3800154727726 |
No documents were found for this product

English 













