ТОП МАТРАК ISLEEP NATURA RELAX 160X200 СМ.
Code: 149250
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕМОРИ ПЯНА
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 160.00 см
- THICKNESS : 3.00 см
Shipping:
See credit plans
from4.44 €
/
8.68лв.
| Brand | ISLEEP |
| MODEL | NATURA RELAX 160X200 СМ. |
| TYPE | ТОП МАТРАК |
| MATERIAL | МЕМОРИ ПЯНА |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 160.00 см |
| THICKNESS | 3.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТЕКСТИЛ, ТРЕТИРАН С ЛАЙКА |
| EAN | 3800917011291 |
No documents were found for this product

English 












