ДВУЛИЦЕВ МАТРАК RELAXICO BONNEL MEMORY MAX 90X200 СМ.
Code: 144485
In stock
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- THICKNESS : 25.00 см
Shipping:
See credit plans
from8.88 €
/
17.37лв.
Interest, fees and APR

10х23.51€
/
10х45.98лв.
| Brand | RELAXICO |
| MODEL | BONNEL MEMORY MAX 90X200 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ПРУЖИНА ТИП БОНЕЛ С МЕМОРИ |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| THICKNESS | 25.00 см |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 5949195019167 |
No documents were found for this product

English 

















