ДВУЛИЦЕВ МАТРАК PARADISE VERTU 90X200 СМ.
Code: 238150



The offer is valid from 31.03.2026 until 30.04.2026
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- THICKNESS : 21.00 см
Shipping:
Price: 250.02 €200.01 € / 391.19 лв.
Save: 20 %
Per customer request
| Brand | PARADISE |
| MODEL | VERTU 90X200 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| THICKNESS | 21.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | МЕМОРИ ПЯНА В ТЕКСТИЛА |
| EAN | 3800154742910 |
No documents were found for this product

English 












