ДВУЛИЦЕВ МАТРАК PARADISE DIPLOMAT 140X200 СМ.
Code: 237895
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : МУЛТИПОКЕТ ПРУЖИНИ С ПЯНА
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 140.00 см
- THICKNESS : 22.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | PARADISE |
| MODEL | DIPLOMAT 140X200 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | МУЛТИПОКЕТ ПРУЖИНИ С ПЯНА |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 140.00 см |
| THICKNESS | 22.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВИСОКОКАЧЕСТВЕН ТЕКСТИЛ |
| EAN | 3800154743610 |
No documents were found for this product

English 













