ДВУЛИЦЕВ МАТРАК MAGNIFLEX VITALITY 90X200 СМ.
Code: 499093
In stock
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- THICKNESS : 18.00 см
Shipping:
See credit plans
from6.95 €
/
13.59лв.
Interest, fees and APR

10х18.40€
/
10х35.99лв.
| Brand | MAGNIFLEX |
| MODEL | VITALITY 90X200 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| THICKNESS | 18.00 см |
| WARRANTY | 192 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | МЕМОРИ ПЯНА + ГЕЛ ПЯНА |
| EAN | 3800917065355 |
No documents were found for this product

English 














