ДВУЛИЦЕВ МАТРАК MAGNIFLEX ERGONOMICO PLUS 164X190 СМ.
Code: 499088
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- LENGTH : 190.00 см
- WIDTH : 164.00 см
- THICKNESS : 19.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | MAGNIFLEX |
| MODEL | ERGONOMICO PLUS 164X190 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| LENGTH | 190.00 см |
| WIDTH | 164.00 см |
| THICKNESS | 19.00 см |
| WARRANTY | 192 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | СЛОЙ ОТ МЕКИ ВЛАКНА В ТЕКСТИЛА |
| EAN | 3800917080709 |
No documents were found for this product

English 













