ДВУЛИЦЕВ МАТРАК ISLEEP SILVER BLACK 160X200 СМ.
Code: 229021
In stock
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 160.00 см
- THICKNESS : 18.00 см
Shipping:
See credit plans
from8.46 €
/
16.55лв.
Interest, fees and APR

10х22.40€
/
10х43.81лв.
| Brand | ISLEEP |
| MODEL | SILVER BLACK 160X200 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 160.00 см |
| THICKNESS | 18.00 см |
| WARRANTY | 192 MONTHS |
| EAN | 3800917074173 |
No documents were found for this product

English 














