ДВУЛИЦЕВ МАТРАК ISLEEP NATURA RELAX 82X190 СМ.
Code: 149241
In stock
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА
- LENGTH : 190.00 см
- WIDTH : 82.00 см
- THICKNESS : 18.00 см
Shipping:
See credit plans
from4.83 €
/
9.45лв.
| Brand | ISLEEP |
| MODEL | NATURA RELAX 82X190 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА |
| LENGTH | 190.00 см |
| WIDTH | 82.00 см |
| THICKNESS | 18.00 см |
| WARRANTY | 192 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | ТЕКСТИЛ, ТРЕТИРАН С ЛАЙКА |
| EAN | 3800917095598 |
No documents were found for this product

English 












