ДВУЛИЦЕВ МАТРАК ISLEEP MEMO CARE 90X200 СМ.
Code: 493433


The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE : ДВУЛИЦЕВ
- MATERIAL : ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ
- LENGTH : 200.00 см
- WIDTH : 90.00 см
- THICKNESS : 20.00 см
Shipping:
See credit plans
from5.78 €
/
11.30лв.
Interest, fees and APR

10х15.30€
/
10х29.92лв.
| Brand | ISLEEP |
| MODEL | MEMO CARE 90X200 СМ. |
| TYPE | ДВУЛИЦЕВ |
| MATERIAL | ВИСОКОЕЛАСТИЧНА ПЯНА С МЕМОРИ |
| LENGTH | 200.00 см |
| WIDTH | 90.00 см |
| THICKNESS | 20.00 см |
| WARRANTY | 192 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 СМ. СЛОЙ МЕМОРИ ПЯНА |
| EAN | 3800917063764 |
No documents were found for this product

English 














