ХОЛНА МАСА С КАМЪК СЕТ 2БР. ЧЕРЕН
Code: 237929





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : МЕТАЛ+КЕРАМИКА
- LENGTH : 800.00 мм
- WIDTH : 800.00 мм
- HEIGHT : 410.00 мм
Shipping:
See credit plans
from4.47 €
/
8.74лв.
Interest, fees and APR

10х11.84€
/
10х23.16лв.
Price: 148.00 €118.40 € / 231.57 лв.
Save: 20 %
| MODEL | СЕТ 2БР. ЧЕРЕН |
| FORM | КРЪГЛА |
| MATERIAL | МЕТАЛ+КЕРАМИКА |
| COLOUR | ЧЕРЕН МРАМОР |
| LENGTH | 800.00 мм |
| WIDTH | 800.00 мм |
| HEIGHT | 410.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | Р-РИ МАЛКА МАСА:60/60/37 СМ |
| EAN | 4038537083674 |
No documents were found for this product

English 













