МАШИНА ЗА ЦЕПЕНЕ НА ДЪРВА FIELDMANN FZLS 1005H-E 2000 W, SPLITTING FORCE 5 t, MAX LOG DIAMETER 25 см
Code: 232164
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 2000 W
- SPLITTING FORCE : 5 t
- MAX LOG DIAMETER : 25 см
- MAX LOG LENGTH : 52 см
Shipping:
See credit plans
from12.54 €
/
24.53лв.
Interest, fees and APR

10х33.20€
/
10х64.93лв.
| Brand | FIELDMANN |
| MODEL | FZLS 1005H-E |
| POWER CONSUMPTION | 2000 W |
| SPLITTING FORCE | 5 t |
| MAX LOG DIAMETER | 25 см |
| MAX LOG LENGTH | 52 см |
| PRODUCT WEIGHT | 53.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8590669337484 |
No documents were found for this product

English 



















