МАРКУЧ РАЗГЪВАЩ СЕ С ПИСТОЛЕТ 8-15M 1/2" FITT IKON
Code: 129829
Short Description
- LENGTH : 8.00 m
- DIAMETER MM : 12.50 mm
- PRESSURE : 18.0 bar
Shipping:
Per customer request
| Brand | FITT |
| MODEL | IKON |
| LENGTH | 8.00 m |
| DIMENSIONS IN INCHES | 1/2" |
| DIAMETER MM | 12.50 mm |
| PRESSURE | 18.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | BLUE |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПИСТОЛЕТ И БЪРЗИ ВРЪЗКИ |
| EAN | 8011963782430 |
No documents were found for this product

English 

























