МАРКУЧ 15M 3/4" CELLFAST GROW
Code: 148442
In stock
Short Description
- LENGTH : 15.00 м
- DIAMETER MM : 19.00 мм
- PRESSURE : 27.0 bar
Shipping:
| Brand | CELLFAST |
| MODEL | GROW |
| LENGTH | 15.00 м |
| DIMENSIONS IN INCHES | 3/4" |
| DIAMETER MM | 19.00 мм |
| PRESSURE | 27.0 bar |
| TYPE | НА БРОЙ |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5901828854736 |
No documents were found for this product

English 























