ВИСЯЩ СТОЛ X82100080
Code: 238165
In stock
Short Description
- LENGTH : 126.00 см
- HEIGHT : 195.00 см
- MAXIMUM LOAD : 100.000 kg
Shipping:
See credit plans
from9.63 €
/
18.83лв.
Interest, fees and APR

10х25.49€
/
10х49.85лв.
| MODEL | X82100080 |
| TYPE | ВИСЯЩ СТОЛ |
| LENGTH | 126.00 см |
| WIDTH | 104.00 см |
| HEIGHT | 195.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| MAXIMUM LOAD | 100.000 kg |
| COLOUR | БЕЖОВ |
| EAN | 8721037348720 |
No documents were found for this product

English 













