ГРАДИНСКА ЛЮЛКА GARDEN STAR HD-8727
Code: 141805






The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- LENGTH : 170.00 см
- HEIGHT : 153.00 см
- MAXIMUM LOAD : 240.000 kg
Shipping:
See credit plans
from3.51 €
/
6.86лв.
Price: 143.10 €93.01 € / 181.91 лв.
Save: 35 %
| Brand | GARDEN STAR |
| MODEL | HD-8727 |
| TYPE | ЛЮЛКА МЕТАЛНА |
| LENGTH | 170.00 см |
| WIDTH | 110.00 см |
| HEIGHT | 153.00 см |
| MATERIAL | ОКСФОРД, ПОЛИЕСТЕР |
| MAXIMUM LOAD | 240.000 kg |
| COLOUR | ЖЪЛТО И СИВО |
| WEIGHT | 17.700 kg |
| EAN | 8939973187154 |
No documents were found for this product

English 


















