LED COB DOWNLIGHT 15W КРЪГЛА ЧЕРНА OPTONICA BRIDGELUX
Code: 247244
In stock
Short Description
- MODEL : BRIDGELUX
- MAXPOWER-W : 15.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 1500 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : BLACK
Shipping:
| Brand | OPTONICA |
| MODEL | BRIDGELUX |
| MAXPOWER-W | 15.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 1500 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | ALUMINIUM |
| WIDTH | 16.70 см |
| HEIGHT | 5.00 см |
| COLOUR | BLACK |
| ADDITIONAL INFORMATION | LIFE SPAN 25 000 HOURS |
| EAN | 3801057120270 |
No documents were found for this product

English 

















