LED ЛУНА 12W 3000K-4000K-6400K IP54 КВАДРАТ ЗА ВГРАЖДАНЕ VIVALUX KAPI
Code: 224387
In stock
Short Description
- MODEL : KAPI
- MAXPOWER-W : 12.0 W
- POWER OF ILLUMINATION : 1050 LM
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 54 IP
- COLOUR : БЯЛ
Shipping:
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | KAPI |
| MAXPOWER-W | 12.0 W |
| POWER OF ILLUMINATION | 1050 LM |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| LENGTH | 14.50 см |
| WIDTH | 14.50 см |
| HEIGHT | 2.60 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| ADDITIONAL INFORMATION | МОНТАЖЕН ОТВОР 13X13CM. |
| EAN | 3800234852003 |
No documents were found for this product

English 















