ЛИРА ЗА БАНЯ CRYSTAL BAUXITE
Code: 241271
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : ЧЕРЕН
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 552.00 W
- HEIGHT : 90.00 см
- WIDTH : 45.00 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | CRYSTAL |
| MODEL | BAUXITE |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | ЧЕРЕН |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 552.00 W |
| HEIGHT | 90.00 см |
| WIDTH | 45.00 см |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 5.000 kg |
| EAN | 3840009000024 |
No documents were found for this product

English 











