АЛУМИНИЕВА ЛИРА 400Х1200MM THS THERMOSTYLE CAYMAN
Code: 498804
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : СИВ
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 747.00 W
- HEIGHT : 120.00 см
- WIDTH : 40.00 см
- BATH RADIATOR MATERIAL : ALUMINIUM
- BATH RADIATOR COLOUR : СИВ
- MAXIMUM HEATING CAPACITY : 747.00 W
- HEIGHT : 120.00 см
- WIDTH : 40.00 см
See credit plans
from10.93 €
/
21.38лв.
Interest, fees and APR

10х28.93€
/
10х56.58лв.
| Brand | THS THERMOSTYLE |
| MODEL | CAYMAN |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | СИВ |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 747.00 W |
| HEIGHT | 120.00 см |
| WIDTH | 40.00 см |
| WARRANTY SANITARY | 12 ГОДИНИ |
| MODEL | CAYMAN |
| BATH RADIATOR MATERIAL | ALUMINIUM |
| BATH RADIATOR COLOUR | СИВ |
| MAXIMUM HEATING CAPACITY | 747.00 W |
| HEIGHT | 120.00 см |
| WIDTH | 40.00 см |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 2.080 kg |
| WARRANTY SANITARY | 12 ГОДИНИ |
| EAN | 3800154028724 |

English 












