LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 4W 4000K 31CM С КЛЮЧ И КАБЕЛ С ЩЕПСЕЛ VITO LEDLINE-P
Code: 148945
In stock
Short Description
- MODEL : LEDLINE-P
- TYPE : ЛИНЕЙНО ТЯЛО
- MAXPOWER-W : 4.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 408 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4000 К
- LENGTH : 31.10 см
Shipping:
| Brand | VITO |
| MODEL | LEDLINE-P |
| TYPE | ЛИНЕЙНО ТЯЛО |
| MAXPOWER-W | 4.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 408 LM |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| COLOR TEMPERATURE | 4000 К |
| LENGTH | 31.10 см |
| HEIGHT | 5.60 см |
| COLOUR | БЯЛ |
| EAN | 6972538045577 |
No documents were found for this product

English 


















