LED ЛИН. ТЯЛО 36W 4500K IP20 120СМ D-IL
Code: 235061
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 36.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- POWER OF ILLUMINATION : 3240 LM
- COLOR TEMPERATURE : 4500 К
- LENGTH : 120.00 см
Shipping:
| Brand | D-IL |
| MAXPOWER-W | 36.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| POWER OF ILLUMINATION | 3240 LM |
| COLOR TEMPERATURE | 4500 К |
| LENGTH | 120.00 см |
| HEIGHT | 2.50 см |
| COMPATIBILITY WITH ENERGYCLASS | F |
| EAN | 3800232866781 |

English 













