ЕДИНИЧНО МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО ЛЕГЛО IRIM МАКА 90Х200 СМ.
Code: 456170
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПДЧ
- LENGTH : 2046.00 мм
- WIDTH : 946.00 мм
- HEIGHT : 450.00 мм
Shipping:
See credit plans
from5.99 €
/
11.72лв.
Interest, fees and APR

10х15.85€
/
10х31.00лв.
| Brand | IRIM |
| MODEL | МАКА 90Х200 СМ. |
| MATERIAL | ПДЧ |
| COLOUR | ДЪБ СОНОМА/БЯЛО |
| LENGTH | 2046.00 мм |
| WIDTH | 946.00 мм |
| HEIGHT | 450.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | 3 ШКАФА, 18 ММ. ПДЧ |
| EAN | 3800929028812 |

English 


















